Annem Kedi Almaya İzin Vermiyor Ne Yapabilirim

Poncilik

Lütten yardım edin annemi kedi almaya ikna edemiyorum

9 CEVAP

Almayın :)

Cotontzu_Siri

Almayın bence de

Anonymus827062

İzin vermiyorlar ise hiç ısrar etmeyin! Benim yegenimde sizin yasinizda ve aynı şeyi yaptı. Hatta daha dik kafalı davranarak zorla kedi aldı. Hiç istemediğim halde onun adına ben sahiplendirmeyi yaptım. Bir kaç ay sonra aile içi tartışmalar oldu. Kedinin eski sahibi ile saçma sapan bir polemik ve ağız dalaşına girmek durumunda kaldım. O yüzden sizin yasinizda biri eğer aile bireylerinden biri kabul etmiyor ise bunu asla yapmayın. Sonu sokağa bırakmak olur er ya da geç...

dollfacepersian

Kaç yaşındasınız? Aileniz neden izin vermiyor?

Poncilik

15 yaş

Benim1kedimvar

Alma . gercekten alma . ben bende ise yarayan tavsiyeleri size soylemeyecegim cunku ne kadar severlerse sevsinler ileride sorun cikartiyorlar. Olan size ve kedinize oluyor

Poncilik

:| bilmem ama kedi sokakta yaşıyo eve almak istiyom :(

KedimVar

Benimkiler de izin vermiyordu. Ben ikna ettim. Artık evimizin Prensesleri. Annem bayılıyor onlara. :)) Ama herkes farklı tabi. Sizin anne babanızı sizden iyi kimse bilemez.

martha

benimkilerde hiç istemiyordu evde kedi. bir gün süpriz yapıp kedimi eşyaları ile beraber eve götürdüm. bir hafta bile geçmedi sabah benden önce kalkıp gizli gizli sevip konuştuklarını farkettim kedimle.:)