Sheba Yaş Mama

Yampirik

Migrosta mamalarda indirim var ve sheba yaş mamayı gördüm ama önceden adını hiç duymadım kararsız kaldım. Kullanan var mı veya nasıl bir mama bilgisi olan?

11 CEVAP

Cotontzu_Siri

Çok kötü. Hayvansal yan ürün dolu ve tahıllı.

wiya

@Selin Tuksal merhaba.mama icerigi konusunda nelere dikkat edilmeli, hangi degerler kac olmali yada hic olmamai ben cok merak ediyorum.sizlerden ricam diger arkadslara da faydali olmasi adina ceval bekiyorum:) simdiden teekkur ederim

darknight53

Gereksiz pahalı bir yaş mama bence . Çok indirime girince çeşitlilik olsun diye alıyorum zaten bana göre yaş mamanın amacı arada bir kediyi şımartmaktır eğer çok pahalı yaş mamalar almıyorsam . Whiskas çorbalı vardı bi aralar bizimki ona bayılıyordu .

SelinTuksal

içeriğini atarsanız yardımcı olabiliriz

Yampirik

HİNDİLİ: Bileşenler: Et ve et ürünleri (%4 hindi içerir), Tahıllar , Mineraller. Analitik Bileşenler (%): Protein 8.5, Yağ içeriği 5, İnorganik madde 2.2, Ham Selüloz 0.3, Nem 81, Enerji: 88 kcal/ 100g Kg Başına Katkı Maddeleri: Besinsel Katkılar: B1 Vitamini: 17 mg, E Vitamini: 11 mg, Kalsiyum iyodat anhidre: 0.3 mg, Bakır sülfat pentahidrat,: 4.9 mg, Demir sülfat monohidrat 32 mg, Mangan sülfat monohidrat: 5.9 mg, Çinko sülfat monohidrat 41.5 mg

TAVUKLU: Bileşenler: Et ve et ürünleri (%4 tavuk içerir), Tahıllar, Mineraller. Analitik Bileşenler (%): Protein 8.5, Yağ içeriği 5, İnorganik madde 2.2, Ham Selüloz 0.3, Nem 81, Enerji: 88 kcal/ 100g Kg Başına Katkı Maddeleri: Besinsel Katkılar: B1 Vitamini: 17 mg, E Vitamini: 11 mg, Kalsiyum iyodat anhidre: 0.3 mg, Bakır sülfat pentahidrat,: 4.9 mg, Demir sülfat monohidrat 32 mg, Mangan sülfat monohidrat: 5.9 mg, Çinko sülfat monohidrat 41.5 mg

TAVŞANLI: Bileşenler: Et ve et ürünleri (%4 tavşan içerir), Tahıllar, Mineraller. Analitik Bileşenler (%): Protein 8.5, Yağ içeriği 5, İnorganik madde 2.2, Ham Selüloz 0.3, Nem 81, Enerji: 88 kcal/ 100g Kg Başına Katkı Maddeleri: Besinsel Katkılar: B1 Vitamini: 17 mg, E Vitamini: 11 mg, Kalsiyum iyodat anhidre: 0.3 mg, Bakır sülfat pentahidrat,: 4.9 mg, Demir sülfat monohidrat 32 mg, Mangan sülfat monohidrat: 5.9 mg, Çinko sülfat monohidrat 41.5 mg

SIĞIR ETLİ: Bileşenler: Et ve et ürünleri (%4 sığır eti içerir), Tahıllar, Mineraller Analitik Bileşenler (%): Protein 8.5, Yağ içeriği 5, İnorganik madde 2.2, Ham Selüloz 0.3, Nem 81, Enerji: 88 kcal/ 100g Kg Başına Katkı Maddeleri: Besinsel Katkılar: B1 Vitamini: 17 mg, E Vitamini: 11 mg, Kalsiyum iyodat anhidre: 0.3 mg, Bakır sülfat pentahidrat,: 4.9 mg, Demir sülfat monohidrat 32 mg, Mangan sülfat monohidrat: 5.9 mg, Çinko sülfat monohidrat 41.5 mg

SelinTuksal

evet, aynı fikirdeyim.

Yampirik

İçeriğini görünce ben de vazgeçtim teşekkür ederim

**BEN KEDİME UZUN ZAMANDIR SHEBA MARKA ISLAK MAMA VERİYORUM. ÇOK SEVEREK YİYOR. BİR ÇOK FARKLI MARKALARDA ISLAK MAMA DENEDİM AMA YORUMLARI OKUYUNCA TEDİRGİN DE OLMADIM DEĞİL. N&D MARKASI ISLAK MAMA ÇIKARMIŞ BEN KURU MAMA OLARAK N&D KULLANIYORUM YAŞ MAMASINI DA N&D Mİ ALSAM ARTIK DİYORUM

Alicveben

Çok az et var ce tahıllı, bence de almayın.

Valla bence çok iyi duruyor bilmiyorum severek de yiyor şuan kararsız kaldım