Kedim Neden Böyle

minnakkediler

Yavru kedim geceleri evde hızlıca koşuyor ben yürürken sanki korkuyor gibi kaçışıyor etrafa bana bakıp kulaklarını geriye yatırıyor sanırım korkuyor ama emin değilim gündüzleri böyle yapmıyor neden böyle sizce geceleri acaba bana alışamadı mı hala 1 ay 13 gündür benimle bebişim :((

2 CEVAP

SelinTuksal

gece enerji doluyordur :D

Yampirik

ahahahah bir çok kedi bunu yapıyor geceleri deli gibi koşuyorlar karşısına çıkınca da korkup kaçıyorlar miyavlıyorlar :D