Ve 4 Küçük Yavruya Merhaba!

SelinTuksal

ARKADAŞLAR TILSIM DÜN GECE DOĞURDUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :DDDDD 4 TANE NUR TOPU GİBİ YAVRUMUZ VAR ÇOK ŞÜKÜR :DDD YANLIZ MAŞALLAH DEMEDEN GEÇMEYİN NAZAR DEĞMESİN KÜÇÜCÜKCANLARIMA :D BİLDİĞİNİZ NE KADAR DUA SURE VARSA OKUYUN :DD KÜÇÜCÜKLER YAA KÜÇÜCÜK TOPLASAN İKİ PARMAK ANCA EDİYOR:DD FOTOLARINI DAHA SONRA KOYACAĞIM AMA :DDDD

19 CEVAP

SelinTuksal

Amin inşallah Olcay bey :DDD yanlız benimki doğuracağına dair bir belirti göstermemişti, yani sizde bir sürprizle karşılaşabilirsiniz haberiniz olsun :)))

Ay çok sevindim selinnnnnn kuzucumm❤️ Gözünü aydın hadi hayırlısı olsun inşallah sağlıkla büyüt çirkin diyelim nazar değmesin:D

GoldenOdin

Patipet grubu ne oluyor tam olarak

SelinTuksal

patipet bizim yazılarımızın lduğu bir blog :)) blogun yöneticileriyle de whattsap grubumuz var -şu an sadece yöneticileri var blogumuzun ama yazıları da biz yazıyoruz-

dollfacepersian

Selin hiç haber vermedin ! İnsan bi haber verir. Doğum videosu çektin mi bari?

Çok sevindim bebeklerin sağlıklı olmasına,anneanne oldun bu yaşta. Sağlıklı büyürler umarım. Bebek videosu ve resmi istiyorum ha:))

miasugok

Yaaa aklımdaydı ne zamandır ama daha günü vardı sanki öyle hatırlıyorum canım benim hayırlı olsun bebişleriniz merakla bekliyorum fotoğraflarını :))

Anonymus827062

Seliiiinnnnnn maşallah gözün aydın darısı başıma;)))))

Cotontzu_Siri

blog yöneticilerinin whasapp grubu

SelinTuksal

BU ARADA TILSIM TEK BAŞINA DOĞURMUŞ ŞANS ESERİ UYANIP YANINA GİTTİM VE... :DDD -iyi iş çıkartmış ama zilli-

SelinTuksal

:DD

SelinTuksal

attım patipet grubuna :DD

glytrksvr

Gözünüzaydın,Maşallah tılsımada yavrularına da.Fotolarını merakla bekliyorum

georgestaub

Maşallah bebeklerin ömürleri uzun ve sağlıklı olsun, yalnız resim atmayın bence.

SelinTuksal

yaa çok teşekkür ederim sizee :D ama ben d geoggestaub un da dediği gibi foto işini biraz ertelemeyi düşünüyorum, umarım anlayışla karşılarsınız :) ama mutlaka o 8 saatlik hallerini atacağım :)

SelinTuksal

sağol tatlım :DDD evet çok çirkinler fareye benziyorlar :D