Kedim Hangi Irk Ve Cinsi Ne Acaba Bilen Var Mı?

Patiseverler

Tüylü, kulaklarından tüy çıkıyor ve boyun altı da tüylü

12 CEVAP

KedimVar

Bana ikisi gibi de gelmedi. :/ Uzun tüylü olmasıyla cinsini anlayamayız ki, benim kedilerim de bebekken uzun tüylüydü (sizinkinden daha uzun) fakat şu an öyle değiller. Büyüdükçe kısaldı, gitti bebeklik tüyleri. Bence kediniz büyüdüğünde bu soruyu bir daha sorun.

Mozart

Tarifiniz norveç orman kedisi gibi duruyor. Fotoğraf atarsanız yardımcı olurum.

Cotontzu_Siri

maine coon gibi geldi bana

Cotontzu_Siri

maine coonun da norveç ormanın da patileri tüylü :/

SelinTuksal

bana da maine coon gibi geldi :/

Patiseverler

Profilimde vardı

Mozart

Evet Norveç orman kedisi

Merloli

Boyun altı tüylü olduğu için banada Norveç kedisi gibi geldi.

Patiseverler

Patileri de tüylü böyle basınca pofidik oluyor

Patiseverler

Öyle tabi ama diğer yavru kedilerden farklı patileri farklı o yüzden merak etmiştim neyse bir kaç ay sonra tekrar sorarım muhakkak :)

hisar_1997

Norveç orman kedisi büyük olur

Doggylove

Ezgicim maine coon 80 cm -1 metre kadar olur:) ayrica parayla satilan bir irk =!!