Dogan Yavru Kopekler Sut Ememiyor

Merhaba, yaklasik iki saat once kopegim yavruladi, bes tane simsiyah bebegimiz oldu. Yolda bi yavru daha olabilir ancak son dogan iki yavru yeterli sut alamadi digerlerine gore cok agliyorlar. Saatin gece on bir oldugunu ve pet shoplarin kapandigini goze alarak ne yapmaliyim?

2 CEVAP

PetlebiAlisveris

durumu tam anlayamadım 2 yavru neden süt alamadı? eğer anne zayıf düştü ise bünyesi süt üretmiyorsa anneyi beslemek lazım diye düşünüyorum böylece vücudu tekrar güç kazanacaktır bu sadece mantıksal bir yorum herhangi bir tecrübem yok bu konuda bunu da belirtmek isterim.

Ben heyecanlanmis abartmisim biraz, diger yavrular ciksr cikmaz sut emdiler son iki yavru bir iki saat sonra sut aradi. Simdi hepsi iyi, tesekkur ederim