Köpeğim Gazete,Peçete Kağıt Ne Bulsa Parçalıyor

Nhnnn

Dün evdeki gazeteleri parçalamış etraf her yer gazeteydi zennediyorum ki birazını da yutmuştur acaba bunlar sorun olur mu bir de bu davranışını niye yapar bilen var mı?

4 CEVAP

outlaw

Bir arkadaşımın köpeği de aynı davranışı sergiliyordu dişleriyle ilgili veya yaramazlık olsun diye yapıyor diye düşünüyordu. bu konuda tecrübesi olan bir köpek sahibinin cevaplaması daha ikna edici olacaktır elbette

_ggunes

Köpeğiniz daha kucukse dişlerinden dolayı yada yaramazlıktan dolayı bu davranışları normal . Büyüdükçe daha agırlasacagından bırakmaya başlayacakır fakat bunda sızın de etkınızın olması gerek . Her yaptıgında bırazcık kızmanız lazım kı otorıtenızı ustunde oluşturmanız gerek yoksa devam eder. Hayır komutu verın kızıyo gibi yapın o anlayacaktır =)

Nhnnn

teşekkürler tavsiyeleriniz için

eren

Benim köpeğim de zamanında yapı böyle şeyler bir süre sonra kendi sıkılıp bıraktı