Yeni Keşfettiğim Köpek Yaş Maması - Meradog

Cotontzu_Siri

Çok güzel bir içeriği var. Kesinlikle tavsiye ederim. Mera firmasının, bu firma Wahre Liebe'nin de üreticisi. Wahre Liebe'yi o kadar iyi bulmuyorum ama Meradog süper. Meradog kuru mama çok kötü, şaşırtıcı. Schesir firmasının yaş maması muhteşemken kuru maması çok kötü, aynı bunun gibi.
Meradog Geyikli Yaş Mama İçeriği: Geyik eti:%73,Geyik eti suyu:%26,Mineraller:%1
Meradog Kuzulu Yaş Mama İçeriği: Kuzu eti:%73, Kuzu eti suyu:%26,Mineraller:%1
Meradog Bufalolu Yaş Mama İçeriği: Bufalo eti:%73, Bufalo eti suyu:%26,Mineraller:%1
Analiz değerleri de gayet yerinde.
Tebrikler Mera...

24 CEVAP

akitalove

Sormadim say. Ama icerigi cok iyiymiş

Petlife12

Bunuda yiyebiliyormuyuz Ezgi:D bende sipariş edicem

SelinTuksal

sude seni aç mı bıraktılar da köpek maması yicen kuzum :DDD

akitalove

Masallah fiyatlari ne kadar peki

Cotontzu_Siri

:D

SelinTuksal

hakkaten haa o fiyat ne öyle?!

SelinTuksal

yuh! hakketen mi yaa ...

Princess_Lady

Ben sipariş ettim ladye az önce verdim Bayıldıı 3 Saniye sürdü birirmesi :D

Princess_Lady

Lady’e

Princess_Lady

Ahahaha kesinlikle bir zahmet beğensin :D

SelinTuksal

ben de , ezgi bu işe birlikte girersek 3 günde zengin oluruz :DDDDDDDDD

Cotontzu_Siri

Harbiden ya

akitalove

O zaman benide araniza alin :D

Cotontzu_Siri

olar :D

akitalove

Seliin :D