Cinsi Ne ?

akitalove

Sahiplendiriyorum.

12 CEVAP

KedimVar

Evet bolonkayla alakası yok. Bana da toy Fox terrier gibi geldi. Çok şeker. :))

Cotontzu_Siri

toy fox terrier

Cotontzu_Siri

rus finosu şekerse bu köpek tuz, o kadar alakasızlar yani

akitalove

Tesekkur ederim :)

akitalove

Bugün bulamaadim cok aradigima ragmen sahiplenmek isteyen bir aile vardı cok kötu hissediyorum kenndimi yarin cikip tekrardan erkenden arayacgim onu :( umarim.bulabilirim

KedimVar

Umarım bulursunuz.

Cotontzu_Siri

evet, blog grubunda paylaşıldı

SelinTuksal

doggylove
sizin şu anki profil fotonuz bizim blogumuzun sayfasının resmi. o sayfa da paylaşıldı bu. biz kişisel olarak da paylaştık.

akitalove

Güncel*

berin__umay

ya fox terrier yada rus finosu iki ırk ta benzedikleri için karıştırılabilir.

Doggylove

Facede mi gördüm ben ua?

Doggylove

Bunu ya?