Kedimi Hangi İrkla Ciftlestirmem Lazim

TarcinBey

Kesimi zamanki gelince çiftleştirmek istiyorum. Bence çiftleştirme nasil sahiplendiriceksin bakamazsin vs terzi yorum kabul etmiyorum. Öldüğünde bana kalacak bir şeyi olsun, baktikca onu hatirlamak istiyorum ve bir defa da olsa ciftlesmesini daha sonra kisirlastirmak istiyorum. Sokaktan rastgele kediyle bulusturmayacagim zaten. Mihav gibi sitelerde çiftleştirme eşleri araniyor. Oradan halledip babalik hakki olarakta 2 tanesini alabiliyorum kedilerin. Su an bakabilecek maddi durumum var ve çiftleşmesinde kararliyim. Bi tanidigim cins bi kediyle ciftlestir dedi sizce hangi cinsle ciftlestirmeliyim

7 CEVAP

dollfacepersian

Ben hiçbir cins kedi sahibinin kedisini melez bir kedi ile çiftleştirmek isteyeceğini düşünmüyorum. Melez kedisini çiftleşmek isteyen de az oluyor.
Bu arada sizin aldığınız yavrular dışındaki yavrular ne olacak? İyi ailelere gitmezlerse,sokağa atılırlarsa bu dişi sahibinin kadar sizin de suçunuz olacak. Sokakta o kadar yuva arayan melez kediler varken daha çok eklenmemeli bence

KedimVar

Hiçbir cins kedi sahibi kedisini bir tekirle çiftleştirmez. Zaten doğacak olan yavrular Ortada kalabilir böyle olduğunda. Onun için haklı olarak cins kediyle çiftleştirmek isterler. Ayrıca babalık Hakkı 1 tanedir. Fakat dişi kedi sahipleri yavrular tekir olduğu ve kolay sahip bulunamadığı için hepsini de size verebilir. Çünkü ben çok gördüm kedisi tekir olup hiçbir yavru istemiyorum diyeni. Ama eğer kedileri cins olsaydı asla böyle demezlerdi tabi. Acı ama gerçek.

SelinTuksal

kedinin cinsi tekir.

akitalove

Ayriyetten babalik hakki bir tanedir.

akitalove

Illa melez bir kedi istiyorsaniz sokakta bir suru var melez kedileri ciftlestirerek digerlerine haksizlik yapmayin.

Anonymus827062

Kedinizin cinsi nedir? Hangi kedi den bahsediliyor?

slifer

millet sağda solda cins kedilerin çiftleşmesini istemiyor. Sokakta milyar tane tekir kedi varken tekir çiftleştirmekte garips