Kanlı İshal

akitalove

Kızım gine kanlı ishal olmustu bi zamanlar bana patili kullanicisi yardim etmisti Allah razi olsun ondan ve simdi gine kanli ishal simdi pirinc kabak patates ve birazcikta tadi olsun diye bi tatli kasigi balik yagi kattim balık yagi bi sıkinti yaparmi tavuk parcasi veya suyu koymadim cunku alerjisi var.

6 CEVAP

esracngz

parvo testi yapıldı mı emin misiniz kanlı ishal oldugundan. ufak ırksa damarların catlamasından da oluyor kanlı ishal. ya da yalancı parvo olabilir mi

akitalove

Yalanci parvo hic duymadim.ishaldi sanirim kendini zorlayinca kan cikti az once lapa yedirdim.insallah kendine gelir bagirsaklarinda bi sıkınti var diye dusunuyorum

gozdecoskn

yalancı parvo bebek köpeklerimizde olan sıklıkla asıdan sonra gözlemlenen bir durum. parvo değildir ama parvo sanarsınız. ama sık karsılastıgınız bir sey ise parvo testi yaptırın

agir04

bir köpeğin kanlı ishalden kurtulması mümkünmüdür ?

Gulsen3388

Mümkün ilaçlarını ve tedavisini yaptırmanız şazım ama acele edin bazen adet kanını kanlı ishalle karıştıranilirsiniz

akitalove

Kendisi 3 yasinda bi maltese terrier zaten hazımsızlıklari ile ünlüler ufakliklar ya hava degisikliginden yada yedigi seyler biraz dokunmuş olabilir