Sokağa Çıkma Sorunu

ugurorkide

Merhaba evde 7 yavru olmak üzere 9 kedim var fakat kedim devamlı sokağa kaçma girişimi yapıyor erkek olan yavruların babası bir buçuk yaşlarında geceleri kaba sesle miyavliyor evin bütün camlarini geziyor dişi olan daha yeni doğum yaptı 3 haftaya girecek yavrular napayim bilgi verirseniz sevinirim karnı ağrıyor dur diye kedilerin çimleri ve otları var veteriner hekim azgınlıktan yapıyor dedi

25 CEVAP

Cotontzu_Siri

dünya veteriner ne kadar dedi? mesajdan da yazabilirsiniz. ben de oraya gitmek istiyorum da, fiyatları merak ettim

Cotontzu_Siri

:o yok artık, çok pahalı

ugurorkide

Evet aynen bende araştırma yaptım hayvan hastaneleri bile sahipli olana el sürmüyor haklarında şikayet olan yerler bile mevcut seçeneğim belli sizde bilin erkek kedi 400 dişi kedi 600 bizim ülkemizde can dostlarımıza verilerden destek paran varsa yoksa ne halin varsa gör oluyor sonrada bakamayan toplumlar ya kedilerini sahiplendirme yolunu seçiyor yada en kötüsü vicdansız olanlar kuytu bir köşede sokağa terk ediyorlar bu konuyu yaymak gerek toplumda bir sürü ister kedi olsun ister köpek olsun her ne olursa olsun tüm canlar için destek olunması gerektiğini söyleyelim ben bu durumu gereken yerlere bu yazım dahil mail olarak ilgililere ileticem herkese çok teşekkür ederim

miasugok

Çok haklısınız, çok ütopik ya fiyatlar, inanamadım yani. Ankarada 150-200 lira erkek kedi kısırlaştırmak. İstanbulda ne var anlamıyorum.

Sadece hayvanlar için de değil, bütün sağlık alanlarında bu böyle. Geçen ufak bi estetik problemim yüzünden bi doktorun sekreteriyle görüşüp fiyat aldım. Bana ankaradaki kliniğimizde üç lira istanbulda beş lira dedi resmen. Çok şaşırmıştım. Allah kolaylık versin vallahi, benim burda 50 tlye yaptırdığım aşı bile orda 150-200 tlymiş. Çok yazık. Ama mutlaka hayvansever veterinerler de vardır, daha insaflı. Umarım öyle birini bulursunuz.

KedimVar

Erkek kedinizi kısırlaştırın.

KedimVar

Erkek kediye 300 mu?! 150 ye yapmaları lazım. Ben sorduklarım o fiyata yaptırmıştı (çoğu). Tabi vet ten vet e değişir ama k kadar da olmaz herhalde. Dişilerini o kadar.

ugurorkide

Daha önce kısırlaştırma konusu açmıştım aynen dünya veteriner söylendi Kurtköy de bir kaç sefer aradım ulaşamadım öğrenip fiyatı yazayım çok teşekkür ederim aynı zamanda hatırlatma için

Cotontzu_Siri

bende numara var, tıraş için aramıştım bir ara

ugurorkide

Şimdi aradım bir bayan çıktı telefondan bu şekilde fiyat veremeyiz dedi ve kapattı telefonu

Cotontzu_Siri

:/

ugurorkide

Ben açık sözlüyüm dedim sosyal medya da sizi öneriyorlar yinede telefon kapandı uzaktayım desem de durum bu ben borcu para yada tüm canlara yardım istemedim para ile hizmet için kötü bir yaklaşım

Cotontzu_Siri

jasmin veterinere de sorun isterseniz, o da kurtköyde çok öneriliyor

ugurorkide

Fiyat ile alakalı bir bilginiz varmı acaba mutlaka onada ulaşıcam çok teşekkür ederim

Cotontzu_Siri

bilgim yok

ugurorkide

Şimdi aradım buldum erkek kedi 400 TL dişi kedi 600 TL kısırlaştırma için verilen fiyatlar