Kafaya Taktım :)

gozdecoskn

Arkadaşlar merhaba,

Benim kız büyümüyor :(
Güzel mama yiyor hopluyor zıplıyor. Regli bile oldu 5. ayında ama boyumuz kilomuz minicik. Minyon/ minyatür diye aldım tamam ama bu kadar da olmaz heralde :)))
3 aylıkkenki hali ile 6 aylıkkenki hali arası 1 kg oynadı :/ Sitede diger cavalierlere bakıyorum benim kızdan büyük ama yaşça küçükler.
Biliyorsunuz bir cavalier daha sahiplendim 1 yasına girecek hera ile arasında 6 ay var. kızın 4 katı :/
Normal mi

11 CEVAP

dollfacepersian

Ay şeyi iran oğlumda yaşamıştım. Aynı cinsteki ondan küçük kediler ondan iriydi ve kiloları daha fazlaydı. Aynı şekilde veterinerim normal olduğunu söyleyip duruyordu. Kafama uzun bir süre taktım bunu. Sonra daha az takmaya başladım. Başka iran kedileri görmediğim sürece sorun etmiyorum. Hâlâ aynı ama yapabileceğim bir şey yok. Artık yetişkin ve büyümesi durdu
Umarım Hera'nın sorunu çözülür,şuan daha bebek. Bence bazı insanlar gibi durup durup birden büyüyebilir. Siz de lütfen kafanıza çok takmayın,kendimden biliyorum. Taktıkça kötü oluyor insan. Umarım her şey iyi olur sizin ve Hera için:)

KedimVar

Kaç kilo Hera?

gozdecoskn

2.250

gozdecoskn

aldıgımda da 720 gramdı :/ annesi de 4,5-5 kg

Cotontzu_Siri

Çok küçük, çok. Hangi mamayı kullanıyorsunuz. 6 kilo kadar olması lazım.

KedimVar

6 kilo mu? Benim Cavalier besleyen tanıdıklarım var. İkisi de gayet sağlıklı. Biri 4-4,5 kilo (3,5 yaşında), diğeri 3- 3,5 kilo (9 aylık).

KedimVar

6 kilo bana çok geldi bir Cavalier için.

Cotontzu_Siri

benim bildiğim cavalierler hep o civarda

gozdecoskn

Acana. Doktorlar normal diyorlar. Hatta türkiyenin en küçük cavalieri olabilirmiş. Oğlum 7 kg. Ama bakalım boy atacak diye bekliyoruz.

gozdecoskn

Acana. Doktorlar normal diyorlar. Hatta türkiyenin en küçük cavalieri olabilirmiş. Oğlum 7 kg. Ama bakalım boy atacak diye bekliyoruz.

gozdecoskn

yok ben halimden çok memnunum :) ama işte ufacık kalınca acaba bir sorun mu var diyorum :/