Köpeğimin Bacağında Yer Yer Tüy Dökülmesi

vlkn

Köpeğimin bacağında bileklerine yakın 2-3 küçük noktada tüy dökülmesi var acaba neden olabilir?

4 CEVAP

_ggunes

Mantar veya uyuz başlangıcı olabilir . Kesinlikle veterinere getirmeniz gerekmekte geçmiş olsun

_ggunes

Golden retriver cinsi bazı mamalara hassas oluyor mamasını da değiştirebilirsiniz . Ama ilk önce veterinere danışmanız daha iyi olur

vlkn

teşekkürler,ben ilk kendi yaptı kaşınırken falan diye düşünmüştüm en kısa zamanda götüreceğim bakalım nesi varmış

sibel_yzc83

mantar olabilir