Kedimin Cinsi Nedir ?

Patiseverler

Tekrar aynı soru bu sefer fotoğraflı sormak istedim :) evet arkadaşlar benim güzel kızım bu

20 CEVAP

pongul

siyah domestic long hair yavrusu

Cotontzu_Siri

maine coon

KedimVar

Vet ler genelde kedi/köpek cinsleri konusunda iyi değiller zaten. Bambaşka cinsler söyleyebiliyorlar. Ama yine de sorun tabi.

pongul

(mid hair da olabilir zamanla anlaşılır)

hisar_1997

Ayyy çok tatlı yaa ama bilemedim cinsini

akitalove

Norwegn forest melezi olabilir mi ?

Benim kedimin küçüklüğüne benziyor

KedimVar

Black ragamuffin :)) ben çok benzettim.

slifer

şey bu bad luck

Mervedeniz159

Bence maıne coon ama cok tatlı masaallah :))

KedimVar

Tam bir küçük panter. Çok güzel :))

miapaw

bombay olabilir mi? ama tüyleri maine coon'a çok benziyor.

Patiseverler

Arkadaşlar hiç bir bilgimiz yok sokaktan aldık daha veterinere götüremedik o yüzden biz de bilmiyoruz ama tekir olmadığından eminim çünkü tekir kedi de besledim ve bunun davranışları hareketleri çok farklı

Patiseverler

Siz de haklısınız :) genel bir bakım için götürmeyi düşünüyorum şimdilik bir sorunu yok kızımın sadece derisinde bir kaç kurumuş yerler var onlara baktırmayı düşünüyorum kaşınma filan yok sadece tararken pul pul dökülüyor

Patiseverler

Siz de haklısınız :) genel bir bakım için götürmeyi düşünüyorum şimdilik bir sorunu yok kızımın sadece derisinde bir kaç kurumuş yerler var onlara baktırmayı düşünüyorum kaşınma filan yok sadece tararken pul pul dökülüyor