Neden Soğuk

Tilki37

Pamuk sürekli soğuk yerlerde yatıyor, bunun hasta olmasıyla alakası varmi,? Ne yapmalıyım arkadaslar

3 CEVAP

akitalove

Belki sıcaklıyordur ama.bence artik yatmasina izin vermeyin havalarda sogudu üsütebilir

KedimVar

Benimki de öyle yapıyor. Sıcakladığı için. Yağmurun yağdığını ya da havanın azıcık ettiğini görsün hemen pencerenin önüne koşuyor. Ya da mermere yatıyor. Ama artık çok izin vermeyin hasta olabilir. Benimki bronşit olmuştu. Sonra 10 gün boyunca iğne oluyorlar.

Tilki37

Ameliyat olduğundan beri ne yaptıysam engelliyemedim , balkon kapısını kapatıyorum banyoya fayansin üstüne yatıyor yada küvette girip oraya uzanıyor heryeri kapatsam bu sefer sürekli miyavliyor bide sürekli sulugunun başına gidip kafasını eyip öylece bekliyor , pamuk benden biseymi istiyor anlamadim