Patilerde Kum ??

Zeynooo

Arkadaşlar kedim ince tane kum alıyorum yani bentonit kalın taneli olanı ama bence kalın taneli degil . Her neyse kedim çok dağıtıyor ve patilerinin arasına sıkışıyor . Kalın taneli iyi bir kum önerir misiniz? Patilerinin arasına sıkışmayacak birşey .

4 CEVAP

jansett

Ever Clean Less Trail. Biz kullanmadık ama hakkında iyi yorumlar duydum. Biz Ever Clean'ın extra güçlü topaklanma için olanını kullanıyoruz ve gayet memnunuz. Yalnız o da gerçekten patiye yapışarak etrafa çok dağılıyor :/

Cotontzu_Siri

kokulu mu kokusuz mu istiyorsunuz

Cotontzu_Siri

Ever clean multiple cat kokulu, ever clean less trail kokusuz tavsiyem

Zeynooo

Kokulu da olur farketmez