Patiye Yapışmayan Kum Tavsiyesi

Heiter

Parfümlü bentonit kum kullanıyoruz. Koku oluşmaması ve topaklanması açısından çok memnunuz ama kedimizin patisine yapışıyor ve eve yayılıyor. Tuvaletinin önüne paspas koyduk ama yine de dağılıyor. O yüzden farklı kum denemek istiyoruz. Tavsiyeleriniz nelerdir?

6 CEVAP

Hediye159

Sanicat sabunluyuda kullanan arkadasım var cok memnun

KedimVar

Ever clean less trail deneyin isterseniz.

yasement

Kalin taneliler daha az yapisiyor yaziyorlar. Ben de ince taneli kullaniyorum yapisiyo hep

Hediye159

Yok krıstalde olmuyor patıye yapısma

Hediye159

Bennkrıstal kum kullanıyorum zararlı dıyorlar ama bilmiyorum ben memnunum her kedide hersey aynı etkiyi yapmıyor

Heiter

Ben de zararlı olduğu yönünde yazılar okudum. Mümkün mertebe kullanmayı da düşünmüyorum fakat sorayım: Patiye yapışma sorunu olmuyor mu onda?