Kanser

Dametualma

Herkese iyi akşamlar , uzun bir süredir cilt kanseri tedavisi görüyorum ve bu süreçte kedilerimle aynı evi paylaştım fakat doktorlarım bunun uygun olmadığını söylediği için kedilerimi uzaklaştırmak zorunda kaldım . Bu zaman içinde bir de bebek kedimiz oldu . Sevinemedim çünkü ilgilenemiyorum ve bu beni vicdanen çok rahatsız ediyor . Yavru kedim için ilan koydum ama herkes cins kedi peşinde kimse ilgilenmiyor . Lütfen kedi sahiplenmek isteyen varsa önceliğini yavruma versin , tek istediğim iyi bir ailesi olması .

8 CEVAP

akitalove

Cok tatli.keske ailem izin versede alsam :(

Benim1kedimvar

Ilan da vermelisiniz

Dametualma

ilanım var zaten fakat dediğim gibi cins olmadığı için kimse ilgilenmiyor .

Hediye159

Yavrum benım canımmm kıyamam sana kuzum

Dametualma

Imkanı olup almak isteyen olursa lütfen bana ulaşsın , barınağa gitmesini istemiyorum .

Dametualma

Kedime bakabilecek olan bana ulaşsın lütfen.

Dametualma

Konum hala güncel.

Dametualma

konu güncel.