Canı Mı Yaniyor?

Tilki37

Lütfen bilgi verin , tüylerini yoldu, ve şimdide yuruyemiyor titriyor sürekli , rahatlatacak bi yolu varmı yaaa

29 CEVAP

KedimVar

Veterinere götürmeyi denediniz mi?

Tilki37

Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için , pamuk iyiye gidiyor çok şükür. Yaraları azaldı , bir haftaya kadar tamamen iylesir dedi vetimiz. Tuylerimiz daha çıkmadı, 20 gundur hametan suruyoruz her tarafı vıcık vıcık yağ bembeyaz tüylerinden eser yok ama bu haliyle bile çok tatlı yaaaaaa :)

miasugok

Çok geçmiş olsun ya :( inşallah daha iyi olur ben psikolojik bir şey zannettim bu durumda ne yapacağınız konusunda bi bilgim yok ama eminim yardımcı olacaklardır:(

dollfacepersian

Bende erkek kedimi kısırlaştırdım ve şunu rahatlıkla söyleyebilirim bu yaşadıkları normal değil. Evde yapabileceğiniz bir şey olduğunu da sanmıyorum. Acilen veterinere gitmeniz gerekiyor bence. Nerde kısırlaştırma operasyonu oldu? Ameliyat öncesi kan testi yapıldı mı? Güvendiğiniz iyi bir veteriner miydi? Neden vet yardımcı olmuyor?

Merhaba, kedinizde son durum nedir?

Ozzge

Vücudunda herhangi bir hastalığa bağlı dayanamadıgi acılar olduğu için kendine zarar vermiş olabilir.çok geçmiş olsun .bir gelişme var mı ?

Tilki37

Sonuç yok maglesef , neden niçin soruları yanıtsız kaldı , vetimiz bile şaşkın 17 senelik vet. Böyle birseyle ne karşılaşmış nede duymuş literatür de böyle bişey yok dedi. Ben anesteziden şuhelendim ama ondan değil dedi , kimi nazar dedi, kimi sakindigin göze çöp battı dedi vs.vs.

Sutunannesi

Durum nedir inşallah iyidir

miasugok

Durduk yere mi oldu yoksa travmaya bağlı mı? Uzun süre tek mi bıraktınız mesela

Tilki37

Yok hayır yanlız bırakmadım, ameliyat oldu , bir hafta önce, yeni toparlanmaya başladı , dünden beri kendini temizlemeye başlamıştı fakat bugün on patilerini yoldu resmen

Hediye159

Dikiśi varsa kasınıyordur

Tilki37

Erkek kedi kısırlaştırma ameliyatı oldu, dikiş yok

Tilki37

Teşekkür ederim bende öyle umuyorum , inşallah evde yapabileceğim bir çözüm olur rahatlaması için

Tilki37

Bugün götürdüm sorunun ne olduğunu oda anliyamadi, patilerine bolca hametan sürdü kabukları yumuşattı çıplak derisi kaldı tekrar çıkar dedi, daha detaylı muayene için Bursa yada İstanbul'da hayvan Hastanesi'ne yönlendirdi. Önümüzdeki hafta ici herhangi bir düzelme olmazsa Bursa'ya götürecek

Ozzge

Tekrar çok geçmiş olsun insallah en kısa sürede eski sağlığına kavuşur ,sevindim iyi olmasina .Neden öyle yaptığını tespit edemedi mi vet ,çok ilginç en azından olabilecek ihtimalleri sayardı ?