Kedim İlk Defa Odaya Tuvaletini Yapti

Merhaba Petlebiciler

Kedim Mikrop bu sabah ilk defa odanin ortasina Tuvaletini yapti.
neredeyse 3 yasina basicak kedim daha minnacikken tuvalet egitimini almisti simdiye kadarda hic bi yerlere tuvaletini yaptigini görmedim

Sorunu nedir aceba ? ciddiye almalimiyim yoksa normal bir davranismidir kedilerin arada odaya kakasini yapmalari :D ?

9 CEVAP

atay

Bir sağlık problemi olabilir, kedilerde bunun gibi ani değişiklikler genellikle mantıklı sebeplerden kaynaklanıyor. Bizim Tonti'de tuvaleti dışında yerleri kullanınca kliniğe götürdük, taş döktüğü ortaya çıkmıştı. Veterinerine danışın derim.

Evde şırınga varsa idrarından örnek alırsanız gittiğinizde rahatça inceleyebilirler.

asli

kediler bu tip şeyleri ilgi çekmek için yapabiliyorlar bazen ya da üstte yazıldığı gibi anormal bir urum söz konusu olabilir.

Tsk ederim hizli cevaplar icin. Veterinere asi olmaya götürcektim zaten o aradada aklimdaki sorulari sorucaktim. Birden böyle bir olayla karsilasinca hemen sormak istedim sizlere.

Ersincomak

Uzerinizde yada evinize giren birinde farkli bir kedi kokusu varsa ustunde. Kesinlikle olgi cekmek icin yapmistir.

CASPER

Duygucum ya birşeyi protesto ediyordur kendı kafasına göre yada yukarıda atay arkadaşımın açıkladığı gibi herhangi bir sağlık problemi olabilir en mantıklısı hekime götürmek....

onun Protestosuna ölsünlerrr :) Öyle yapicam Burakcim ...ciddidir belki.

Pence

Eğer eve farklı bir kedi girdi ise, üstünüzde kedi kokusu varsa alan sahiplenmek için de yapıyor olabilir. Özellikle erkek kedilerde bu tip davranışlara rastlanıyor. Ben de aynısını kendi mutfağımda yaşamıştım :/

Yok baska bir kedi girmedi ,sokaktada hayvan bulamazsiniz burada. Kedimde disi... Sanirim birseyleri protesto etti :)

PetlebiAlisveris

garipmiş :) ilk kez duydum böyle bir olayı