Bebeğim Diğer Erkek Köpeklere Karşı Çok Agrasif Ne Yapabilirim.?

_ggunes

Arkadaşlar bebeğim agrasif ki bu onun karakteri yani ne yaptıysam değiştiremedim. Diğer erkek köpekleri çok kıskanıyor ve direk saldırma moduna geçiyor.Golden retriver cinsi köpeğim ama içinde canavar var resmen :/

1 CEVAP

Robin

burada bir veteriner arkadaşımız bu tip agresiflik hareketleri ile ilgili güzel bir açıklama yapmış belki işinize yarayabilir.