Sebebi Ne Olabilir?

zeynepgurgen

7 yaşındaki kısır erkek kedim son 2 - 3 gündür sürekli miyavlar oldu. Herhangi bir hastalık belirtisi yok. Aksine normalde miskin olan hayvan sürekli oyun ister, koşturur oldu. Bir haftadır N&D mamaya geçiş sürecindeyiz. Bunun bir etkisi midir, yoksa başka bir sebebi olabilir mi?

1 CEVAP

batuhantopcu

Kedilerin geçiş dönemlerinde bu tarz değişimler söz konusu olabiliyor. Özellikle kısırlaştırılmış kedilerde ayrıca bir hassaslık oluyor kendi kedimden biliyorum. Sürekli oyun ve ilgi istiyor. Yemesi içmesi yerindeyse endişelenecek bir durum olduğunu düşünmüyorum.