Arkadaslar Assagı Lınktekı Vitamin Kediler İcin Nasıl Sızce ?

umut93

http://www.*********.com/canvit-aminosol-vitamin-ve-aminoasit-solusyonu-30-ml arkadaslar kedıler ıcın uygunmudur ıyı bır vıtamınmıdır sızce

2 CEVAP

Cotontzu_Siri

Kimyasal şeyler yerine doğal ek besinler tercih etmeniz daha sağlıklı olur.
Bu linkteki multivitamin tamamen doğal ve o üründeki her vitamini fazlasıyla içeriyor, dozaj aşımı olmadığından içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Bira mayası ile mineral ve aminoasit ihtiyacını karşılayabilirsiniz, ayrıca bira mayası protein bakımından zengindir ve kedinizin tüylerine çok faydalıdır. Balık yağı (özellikle somon) ile omega 3 ve 6 ihtiyacını karşılayabilirsiniz ayrıca bu da tüylere çok faydalıdır ve kedinizin kilo almasına yardım eder. Spirulina da yüksek miktarda vitamin, mineral ve protein içerir, bağışıklığı güçlendirir, enerji seviyesini artırır, detoksifiye edicidir, antioksidandır. Hindistan cevizi yağı ile kedinizin hastalıklardan korunmasına yardımcı olabilirsiniz ve aynı zamanda iç parazit ilacı kullanmanıza gerek kalmaz. Kalsiyum takviyesi istiyorsanız keçi sütü ve yumurta kabuğu çok faydalıdır. Hindistan cevizi yağı, keçi sütü ve yumurta kabuğu annesinden erken ayrılmış kedilere kesinlikle tavsiyemdir. Keten tohumu protein, omega 3 ve 6, yağ bakımından zengindir. Kilo probleminiz varsa kinoa kilo dengesini sağlamaya yardımcı olur ve içeriğindeki protein sayesinde kedinizin enerji seviyesini yükseltir.

milodelisi

Hiç duymamıştım, veterinerinize danışın bence.