Aynı Kumu Her Alışmda Farklı Olması Neden

kedianasi

hep siparş verdiğim ve gayet memnun kaldığm kumdan son 2 siparşimde nefret ettim resmen. hiç dağlmıyodu şimdi parçalanıyo ve iki saat parçalrnı toplamakla uğraşıyorm bu yüzden kumuda sık kirleniyo. Her siparşte böyle mi olur bir önceki kullandığm kumdada aynısı olmştu her siparşte farklı oluyor

7 CEVAP

milodelisi

Nereden sipariş ediyorsunuz? Belki aynı kutuya koyup başka ucuz bir kum yolluyor olabilirler, bir seferde başka yerden sipariş edip deneyin derim

kedianasi

*******tan aliyorum

Canandisli

Bana da farkli kum gelmisti petlebiden not olarak duserseniz aynisi gelir stokta yok ise de sizi arayip soruyorlar zaten oyle durumlarda

miasugok

Kumun markası ne acaba ben de *******tan alıyorum ama hiç sorun yaşamadım şimdiye kadar

yasement

Benim de aldigim kumlar bazen oyle oluyor :/

kedianasi

sanicat marsilya sabun kokulu çok övülmştü bende çok memnundm son 4 pakettir kötüye gidiyo mesaj atmayı denicm umarm hallolur

kedianasi

bide arkadaşlr almışken toplu alıyorm bir siteden schesir mama orada hep 6lı tekli satılmıyor hiç ben her çeşidinden almak istiyorum hep öyle mi satılıyor o sitede