Kedili Eve Köpek Getirmek

ozgur

1 haftalığına bir arkadaşımın golden retriever cinsi çok cana yakın köpeğini evimde misafir edeceğim sizce kedimle iletişim kurmalarına izin vermeli miyim alışırlar mı birbirlerine ? yoksa 1 hafta idare ederek mümkün olduğunca birbirlerinden uzak mı tutmalıyım?

5 CEVAP

yagmur2023

Eğer ikiside çok büyük değilse yaş olarak uzaklaştırmayın bırakın onlar anlaşırlar çok zor durumda kalırsanız ayırın

Ceyho

Kedinizin ev getireceğiniz köpeğin huylarına bağlı . Ikı tarafda cok tepkı gösterırse uzak tutmaya calışın derim.Bırbırlerıne zarar vermelerını ıstemeyız

Pence

Goldenlar kediler ile anlaşabilen cinslerdir. Burada asıl soru kedilerinizin yaşı veya mizacıdır. Kediler çok büyük değilse bir kaç gün içerisinde golden ın sıcaklığına onlar da sıcak karşılık verirler. zaten goldenlar evde bir hakimiyet kurmaya kalkmazlar. Alan belirleme çabaları yoktur. Kedileriniz bunu anladıklarında araları iyi olacaktır. Köpeğim ada aylardır 3 kedi ile birlikte yaşıyor :)

eren

bence alışırlar birbirlerine aslında alışmaları daha iyi ya neyse 1 hafta için :)

Bende dogo kırması var kedılerle oyun oynayıp mutlu oluyor evımde ıkı kedım ıkı kopegım var