Muhabbet Kuslarim Bitlenmis?

MiaDamlaa

Arkadaşlar 2 muhabbet kusum var bitlenmisler ve kedim de var biliyorsunuz onları yaklastirmiyorum ama yinede kedime geçer mi aşıları tam kedimin ? Ve kuslarim in bitleri için ne yapmam lazm ?

6 CEVAP

MiaDamlaa

Cevabı olan

MiaDamlaa

Fikri olannn

MinelG

Bit için pet shoplarda damlalar var onlardan sorup alabilirsiniz.kedinize geçip geçmeyeceğini bilmiyorum fakat dikkatli olmakta fayda var ;)

akitalove

Gerek yok damlalara filan suya elma sirkesi katın ve o suda yıkayın kuşunuzu

aslihan_e

Bit için spreyler var onları kullanınca geçiyor.

MiaDamlaa

Baya zor olcak 2 taneler ve durmuyorlar yerinde