Bana Öyle Geldi Sizce ?

MiaDamlaa

ND aldım arkadaşlar bu sayfadan biliyorsunuz yeni geldi bugün kargo dan kedime verdim çok sevdi ama bana biraz yağlı gibi geldi yoksa bütün ND ler öyle mi anlamadım tavuklu narlı yavru kedi maması Benimki ND kullananlar fikri olan ?

9 CEVAP

Ceylinalkazan

Bence olmaz çünkü bende geçici olarak baktığım bir kedide ND kullanmıstım :) :)

Cotontzu_Siri

olmaz

MiaDamlaa

Teşekkür ederim ND ye devam etcem hep

yasement

Organlarinda yaglanma yapabilir. Yapan var.

SelinTuksal

RC kadar olması imkansız yağlanmanın merak etmeyin siz.

Cotontzu_Siri

Applaws, acana, orijen olabilir. N&D rc gibi aşırı yağlı değil. Biraz yağlı.

Cotontzu_Siri

evet biraz yağlı

MiaDamlaa

Peki bişi olurmu

MiaDamlaa

Organlarını yağlanma yapıyorsa kullanmayım ozaman. Hangi Mama iyi deditim de nd de iyi diyen oldu ???