Fikrinizi Almak İstiyorum ?

MiaDamlaa

Arkadaşlar kedimi ilk veteriner E götürdüğüm de 200 tl aldı baştan aşağı komple bakim yaptığı için şimdi her hafta aşısına gidiyoruz sürekli 80 tl alıyor çok pahalı değil mi hee aşısına 80 tl alması ?

16 CEVAP

yasement

Asi pahali gelmedi bana bizim de 70, asgari tarifedeki asi ucreti. Ama 200 liralik ne yapildi acaba icinde asi yoksa pahaliymis o biraz. Bizimki hic muayene ucreti tirnak kesimi ucreti almaz mesela.

Cotontzu_Siri

Hangi veteriner

MiaDamlaa

Şans veteriner

Cotontzu_Siri

İstanbulda genelde o civarda oluyor aşı fiyatları. Benim eski veterinerimin fiyatına yakınmış da, orasıysa uyarayım diye sordum.

MiaDamlaa

Yinede fazla değil mi bi lösemi karma aşısı için her birine 80 tl

akitalove

Bizim burda aşıya 55 tl aliyolar

MiaDamlaa

Iyimis :d

kedilikizzz

Fazla parası. Her aşı 80 değil ki hepsinin fiyatı farklı. İstanbulda bölge bölge de değişiyor fiyatlar. Sinir oluyorum. En iyisi veterinerlik fakültesi. Karma aşı 50 tl. Diğerleri 40 tl. İç dış parazit ikisi toplam 45fln.

MiaDamlaa

Kazık yedim ozaman

Canandisli

Maalesef

MiaDamlaa

Saolun

Cotontzu_Siri

Benim sorduğum her yerde 80-65 arası

Anonymus827062

Kuduz 70 karma 70 iç 35 dış 35tl genel muayene 90TL ah bu veterinerler var ya. Resmen soyguncu! Ama devletin de kabahati var ücret tarifeleri çok yüksek. Belli başlı seyleri de esnek bırakmışlar kafaya göre nasıl isterse öyle alıyorlar...

berkdoan

Öncelikle her aşının fiyatı farklı ben kontrol + karmayı 60 liraya yaptırıyorum ama geçen mantar aşısı yaptırdım 90tl

goknur

Her yerde degisiyor demekki fiyatlar biz zonguldakta yasiyoruz ve asilari 50 lira indirim yapildi bize 35 geldi genel muayenede 60 lira aliniyor