Proplan Mama

Klimt

Kedim uc haftadir bizimle beraber. Bonacibo kullandik simdiye kadar ancak alternatif arastiriyoruz. Veterinerimiz araciligiyla pek de kaliteli olmadigini ogrendik. Proplan hakkindaki yorumlarinizi ve deneyimlerinizi yazabilirseniz sevinirim.

8 CEVAP

Klimt

Benim kedim barinaktan geldigi icin ekmek kirintisini bile mirlayarak yiyor. Onun icin problem olacagini sanmiyorum ama kaliteli bir mamayla beslenmesini istiyorum. Evet, veterinerlerin oyle bir problemi oldugunu cok okudum. Henuz acemiyim, onerileriniz cok yardimci oldu. Tekrar arastiracagim.

kedilikizzz

1 sene boyunca proplan junior kullandım kedimde. Çok seviyordu hiçbir problem de yaşamadık. Benim kedimde hiçbir kötü etkisi olmadı ben öneriyorum.

yasement

Yavru kedi mamasini kullandik proplanin, bizim memnun kaldigimiz bir mama oldu hic problem yasamadik. Kampanyali paketleri de oluyor 400+400 gr fiyati uygun oluyor.

Panky55

Ben royal canin kullanıyorum bizimki çok seviyor ve hayret hi yaş mama bile yemiyor evden hiçbirşey de yemiyor her yaş mamayı denedik ama yemedi sadece kuru mama yiyor aslında felixi çok seviyor andan baya bi aldık arada bir veriyoruz kuru mama olarak royalcaninin yavru ve britishler için özel yetişkin mamasını yiyor ama biraz pahalı açıkçası

aliberken

1-1.5 yıldır proplan-royal canin dönüşümlü kullanıyorum ve memnunum.

miasugok

Allah mutlu etsin sizi kedinizle ne büyük sevap işlemişsiniz bazen kendime çok kızıyorum kedi sahiplenmeden önce barınağa gitmediğim için ama kısmetimde romeo varmış demekki

Yine de kuru mamasını bilmem ama ben proplanın yaş mamasını görür görmez kaçıyorum hatta sinirleniyorum pet shopa falan bağırasım geliyor bunu hala satıyormusunuz diye:)) hiç iyi gelmemişti çünkü oğluma zor günler yaşamıştık:((

akitalove

Proplan da kötü bir mama bonacibo felicianin fabrikasindan bütceniz ne kadar acaba ayriyetten veterinerler kendi mamasini satiyolar mama konusunda veterinere guven olmaz

Cotontzu_Siri

Veterinerinizin önerdiği (royal canin, proplan, hills, advance vb.) mamaları kullanmayın. Proplan iğrenç bir mama. O fiyata N&D düşük tahıllı alabilirsiniz.