Kedim Benden Kaçıyor

MinelG

Arkadaşlar kedim benden sürekli kaçmaya başladı.Hiçbir şey yapmadım yanlışlıkla bile olsa zarar vermedim,canını yakmadım.Suyunu mamasını eksik etmiyorum zorla sevmiyorum.Bağırmıyorum sessiz sessiz konuşuyorum onunla.Bana geleli 2 hafta oldu asla böyle davranışları yoktu.Bu gün beni ne zaman görse kendini kabartıyor.Eğilip sevmeye çalışıyorum elimi görse kaçmaya başlıyor.Elimi uzatıyorum ısırıyor.Ne yapacağımı şaşırdım.Durup dururken böyle oldu.

7 CEVAP

MinelG

Ya çok teşekkür ederim içime su serptiniz resmen :) nerde hata yaptım diye düşünmekten kafayı yemiştim

opilops

bence senle kovalamaca oynamak istiyor. onunla ilgilen oyunlar oyna, o senden kaçmaya çalıştıgında sende ondan kaç bak nasıl kovalamaya başlıycak seni. bir sorun olduğunu sanmıyorum. daha yavru ise dişleri kaşınıyordur elini ıssırmasıda normal

kedilikizzz

Biz bu şekilde oyun oynuyoruz kedimle. Tamamen oyuna başlangıç haraketleri. Bence de oyun isteğine karşılık verin bakalım neler olcak :)

MinelG

Arkadaşlar cevap verebilecek biri yok mu

MinelG

Yardım edin lütfen ne yapmam gerek

miasugok

Senin bir hatan yüzünden böyle olduğunu sanmıyorum canım romeo da arada öyle yapıyor geçiyo sonra başka bi şeye sinir olmuştur bence üzülme geçer eminim ki

Friolero

Arada benimki de yapıyor böyle sonra eski haline dönüyor. Zaten sadece bugün böyleymiş. Oluyo arada.