Kedim Miyavlamiyor

Canandisli

Evde 1-1,5 aylik bir kedi besliyorum daha oncesinde sokakta annesiyle yasiyordu hastaligi yok su anda ama hic miyavlamiyor daha dogrusu beni gordugunde agzini aciyor ama ses cikmiyor. Bogazlarinda sorun olmadigini, sadece miyavlamayi ogrenmemis olabilecegini soyledi veteriner fakat daha once annesiyleydi ve evdeki kedilerimi de duyuyor miyavlarken 1 hafta oldu hala miyavlamaya baslamadi sizce insanlardaki konusamama gibi kedimde miyavlayamama gibi bir sorun olabilir mi?

2 CEVAP

ilknrdaisy

Kedimin sesini eve aldıktan 2 ay sonra duymuştum, şuan bile kedi gibi miyavlamaz mırk prr gibi sesler çıkarır:)) ama miyavlayamama gibi bir şey var mı bilmiyorum :(

Canandisli

Diger kedilerim 2,5 aylikken beni sabah uyandiricak kadar miyavlayabiliyorlardi biraz garip geldi tek bir ses bile yapamamasi
Diger kedilerim minige tislayip hirlarken tek ses etmeden oldugu yerde oturuyor agzini aciyor arada :( sanirim miyavlayip tepki veremediginden digerleriyle henuz anlasamiyorlar da miyavlayip hirlamak yerine ustlerine kosuyor pati yiyor yine de yilmiyor