Merhaba Kedimin Irkı Le İlgili Yardımcı Olur Musunuz?

aksoy65

Merhabalar ben uzun süre papağanlar ile ilgilendim ve onlardan iyi anlıyorum da kediler hakkında çok bilgim yok. Yalnızca 4 yıl üniversite okurken sokaktan aldığımız kedileri besledik şimdi atandım ve bir kedi sahiplenmeye karar verdim bir persian(iran) kedisi sahiplendim ama ırkından Resim açıklamasını girinResim açıklamasını girin"https://i.hizliresim.com/mJEJr1.jpg" align="none">min olmak istiyorum yardımcı olur musunuz? Fotoğrafları ekledim.

10 CEVAP

dollfacepersian

Kendiniz tam olarak Doll face persian cat. Aynı ırk bende de var. Gözlerinin bakımını lütfen yapın çok kötü olmuş. Ben ılık su ile siliyorum ve makyaj temizleme pamuğu kullanıyorum. Normal pamuk gözüne yapışabiliyor çünkü. İran kedisi bakımı, beslenmesi vs. hakkında yardıma ihtiyacınız olursa mesaj atmanız yeterli. Seve seve yardımcı olurum:)

Canandisli

Cok tatliymis minik

edy

kediniz iran

Zeynooo

Iran kedisi bencede . Yalnız kedini gözlerini ıslak pamuk ile ve burnunu temizleseniz daha tatlı ve güzel olur . Çok ta şeker masallah

miasugok

Çok tatlı gerçekten maşallah:) acaba çayla mı temizliyorsunuz gözlerini çay lekesi gibi duruyor çünkü

hazirannnnn

Güzeller güzeli bir kediniz varmış maşallah :) iran kedisi. Gözlerini ıslak pamukla silin tatlışın yapamam diyorsaniz veterinerinizden rica edebilirsiniz, sevgiler :)

Ustabeegum

Kediniz iran ve egzotic kedilere benziyo

aksoy65

Çok teşekkür ederim ikinize de

aksoy65

Siliyorum gözlerini sürekli bana geldiğinde gözleri çok kötü durumdaydı yaralar falan çoktu halen tedaviye devam ediyoruz düzelecek inşallah teşekkürler:)

aksoy65

Çok teşekkür ederim ben bazı konularda acemiyim size bu konularda ulaşırım :)