Sinir Ediyor

OkanErkan

Selam arkadaşlar

Zeus 4 aylık Amerikan Staforfshire cinsi köpeğim, sürekli bizim ayağımızı kollarımızı parmaklarımızı ısırıyor babam bu durumdan çok rahatsız nasıl önlerim?
Dipnot; Köpeğim hafta içi çalıştığımız için sabah 8 den öğlen 1e kadar yalnız kalıyor 1de ben eve geliyorum yemek molası için sonra akşam 8 e kadar çalışıyorum ondan da olabilir mi yalnız kalması da bu davranışları tetikler mi

10 CEVAP

Canandisli

Belkide kopeginizin kopek olmasiyla alakalidir :) egitim vermediyseniz kopeginizin kopek gibi davranmasi gayet dogal sinirli bir isirma degil ise bahsettiginiz ogretmeniz gerek insanlarla isirarak oyun oynamamasi gerektigini biraz egitim video ve forumlarina bakin

Canandisli

Belki de

Canandisli

Kemirmesi icin de kemik alabilirsiniz

Ozzge

Benim merak ettiğim bu çalışma temposu içinde köpeğin beslenme düzenini nasıl sağladığınız? Kemik yapısının daha kalın olması gerekmez mi çok zayıf duruyor

zubus

köpeğe kemirme oyuncakları alın (1 tane degil...sıkılınca diğerine gecebilsin) 4 aylık cok normal dişler cıkıyor. 6 ay sonra onlar düşecek yeniler cıkacak. bunları almadan önce düşünmeliydiniz

zeynepgurgen

Bu kadar zayıf olması normal değil.

Betuuull

Köpeğinizin dişleri dökülüp ana dişleri çıkıyor olabilir o yüzden dişleri kaşınıyodur ve sizin ellerinizi ısırıyodur

Alpse

Köpeğiniz daha küçük ve oyun istiyor evdeki bir küçük çocuk gibidir ne kadar hayvan olsada ben 12 yıl bir köpeğe baktım o beni her gördüğünde koşar ve üzerime atlardı bunlar güzel şeylerdir...

huseyin1

o kadar fazla tek kalıp enerjisini atamadığı için yapıyor bu kadar yalnız kalması ilerleyen zamanlarda daha çok psikolojik rahatsızlık ortaya çıkacak bence onu ona daha fazla vakit ayıracak bir aileye sahiplendir

Tuba1

Akşam boş vakitleriniz oluyorsa onunla bol bol oynayın derim bizimkisi bizi ısırmıyor ama çok oyun oynadığımızda enerjisi bitip mışıl mışıl uyuyor. Uyanınca yaramazlığa devam