Mantar Mı Bu?

ayseeny

Günaydın herkese kedimi sabah severken iç göbeğinde böyle bir şey farkettim dündüz pürüzsüz. Mantar mı bu arkadaşlar?

12 CEVAP

ayseeny

???

Ponciiiii

Bilmiyorum ama en iyisi veterinere götür

ayseeny

Götürücem az sonra değildir inş

canakavi

mantar değil galiba ama başlangıcı olabilir

ayseeny

Götüremedim doktorum sabah gel dedi hafif böyle sararmaya başlamış inşallah değildir ya

Ponciiiii

İnşallah düzelir geçmiş olsun

ayseeny

İnşallah çok teşekkürler

ValeriaBolt

Egzemada oluyor olabilir

Seda19

Mantar böyle olmuyor diye biliyorum lütfen kısa sürede veterinere götürün :((

ayseeny

götürdük doktorumuz test yaptı mantar başlangıcı çıktı daha yep yeniymiş hemen bir iğne yaptı 21 gün sonrada 2. iğneyi olucak. erken farketmişiz daha kedimin kendisi bile fark etmemiş, fark etse kaşımaya başlar dedi

İyi yapmışsınız geçmiş olsun neden oluyor sordunuz mu yani mantar oluşmasının sebebi neymiş bilgilendirirseniz sevinirim

ayseeny

çok teşekkürler ilginiz için, doktorumuz sizinde bizimde hayvanlarında vücudunda mantar var zaten ama bu çeşitli durumlarda cildimizde görülmeye başlıyor, stresli durumlar, ev değişiklikleri, mama değişimleri gibi dedi. ne kadar özenlede baksanız çok kolayca kendiliğinden oluşabilecek bir durum dedi.