Diafarm - Gimcat

ilknrdaisy

Kedim böbreklerinden rahatsız olduğu için veterinerim tedavi bittikten sonra uriner yollar için olan macunları kullanabilirsiniz dedi. Onun önerdiği diafarm fakat gimcatinde aynı şekil ürünü var fiyatlarida 1-2 tl fark var. Hangisini almalıyım? Gönlüm veterinerimin onerdiginde ancak gimcatinde kalitesi ortada

9 CEVAP

yasement

Veteriner onerisiyle diafarm kullandim kristal eritmek icin tavsiye ederim

yasement

Evet proplan urinary mama ile birlikte kullandik

yasement

Yok idrarda kalsiyum oksalat taslari vardi ama tikaniklik yoktu. Hills yas mama da 1 kez aldik cdydi galiba bizimki de.

ilknrdaisy

Evet bana da aynı amaçla verdi işe yaradimi sizde??

ilknrdaisy

Biz suan hills cd kullanıyoruz, öbür aya proplan urinary ile tavsiye etti o da zaten, sizin kedinize sonda takıldı mi acaba :(

ilknrdaisy

Bizim de aynı şekilde ancak yıkanmış, ilk ay hills cd kuru yaş mamala tedavi edecek daha sonra 1 ay proplan urinary kullanacağız. Sonra istediğin mamaya geç arada bir urinary alırsın dedi. Siz ne kadar kullandınız urinary mamayı acaba?

ilknrdaisy

Tikanmis olacakti

yasement

2-3 gun eski mamasi ile karisik, sonra bir haftadan biraz daha fazla sure kullandik 10 gun falan. Sonra taslar eridigi icin 1-2 hafta gibi bi surede yeni mamasina gecis yaptik yavas yavas.

Cotontzu_Siri

Gimcat alın bence