5 Yasindaki Chiwawa Oğlumu Ciftlestırmek Istiyorum

Lokum_lucy

5 yaşındaki oğlumu kendi cinsi olan bi güzel kızla ciftlestırmek istiyorum oğlum 5 yaşında

6 CEVAP

Aylin85

Çok şekermiş benimde arkadaşımın erkek var,dişi olsaydı onunki söylerdim :)

Cnsygt

Sonra yavrulari ne yapacaksiniz?? Kisir mi kopeginiz? Kisirlastirin lutfen. Yine de ciftlesebiliyorlar. Yavrulari olmamis oluyor sadece.

Cnsygt

Yani kisir erkek kopekler kisir olmayan disilerle ciftlesebiliyorlar.

Fyavuzzz

nerde oturuyorsunz peki ?

yaşı geçmiş ve bu tür köpekler çiftleştirilmemelidir doğumları çok zor oluyor çünkü bir veteriner hekim öğrencisi olraak tavsiyeme uyun bence

:)))