Kedinize Ne Tür Oyuncak Alıyorsunuz:)

MiaDamlaa

Kedim e küçük toplardan alıyorum pek ilgisini çekmiyor 1 2 ileri atıyor bırakıyor. Öğlenleri evde olamıyorum. Önerebilceginiz haraketli oyuncak varmı bu soruyu önceden sordum ama uzaktan kumandalı fare demiştiniz onu alcam başka önerisi olan:)

14 CEVAP

batuhantopcu

Oyuncak meselesini çok kafanıza takmayın ucunda fare olan oltalar hayli işinizi görecektir. Ayrıca çeşit çeşit oyuncakları olmasına rağmen hiçbir şey kedimi ucuna kağıt bağlanmış ip kadar cezbetmedi.

ilknrdaisy

Topları çok seviyor ama hemen kaybediyor küçücük fare vs. De aynı şekilde. Annem ipten yumaklaryapmış onları eve aşmış mesela çıldırtıyor hem bağlı olduğu içinde kaybetmiyor.

suzandilan

Benim kediminde top benzeri oyuncaklar ilgisini çekmedi evdeki küçük peluş oyuncağa ise deliriyor

Bizimkinin kucuk pelus oyuncagi var onla kavga ediyor oynuyor sopanin ucunda pelus oyuncak asili onlada oynamayi seviyor

Kediniz anne sutunu yeterince aldi mi

MiaDamlaa

Evde bi kaç saat yalnız kalcak sonuçta :) Sıkılır diye dedim kafama taktığım dan değil

Pet şişe kapağıyla oynamaktan çok zevk alıyo benim kedim..deneyebilirsiniz sadece önüne atmam yeterli kalıyor yorulana kadar onunla oynuyor :)

MiaDamlaa

Teşekkür ederim :)

Pelus oyuncak,fare,hisirtili top,ucunda tuyleri olan sopalar

MiaDamlaa

Güzel fikir saolun :)

ilknrdaisy

Bu arada hazır buradayken merak ettiğim bir soru var kedimin tüylü oyuncağı var (top ucu kuş tüyü gibi) onu kendini yaliyormus gibi yaliyor yemeye çalışıyor. Aynı şekilde davranan var mi? Ciddi anlamda yemesinden korkuyorum

ilknrdaisy

Eğer bana cevap verdiyseniz sanırım almadı bilmiyorum 2.5 aylıkken sokaktan buldum, ama peluş oyuncak değil dediğim onu da emiyor o tamamen ayrı konu, hani ucu tüylü toplar var ya onu bildiğiniz yemeye çalışıyor. Yapay olduğu içinde korkuyorum. :(

Evet size sordum.yeterince sut almayan kedilerde emme hareketi goruluyor her kedide olmuyor ama bazi kedilerde oluyor o emmeye baslayinca dikkatini dagitin emmesine izin vermeyin oyuncagi kaldirin mesela

Kaldirin gozetiminizde oynatin bence.eger yinede yemeye devam ediyorsa uzun sure sonra tekrar oynatin.