Kızgınlıkta Mi

Aebrup

Merhaba benim pisiciğim 7 aylık oldu ve onceden hic miyavlamazdı sesi çıkmazdı simdi de miyavlamiyor oyle surekli ama konuşur gibi bi ses cikariyo arada bir uzun süre ses verip çağırınca susuyo ama surekli dış kapıda bekliyo acaba kızgınlıka girme belirtileri mi bu hafiften başlayan miyavlamalar yoksa okula gidiyorum diye beni mi ariyo anlamiyorum kapalı kapılarin önünde de ağlar gibi miyavliyo cunku çağırınca susuyo ama şimdilik

5 CEVAP

Anonymus827062

Kızgınlık doneminde kedi kisirlastirilmaz! Dönemi geçirmesi gerekir. Dönem bittiği an işlem yaptırabilirsiniz.

perasu

Merhaba, kediniz erkek mi dişi mi? İştahı azaldı mı? Kızgınlık döneminde genelde koku bırakıyorlar ve iştahları azalıyor. Severken de poposunu daha çok kaldırıyorlar. Bunlardan da anlayabilirsiniz. 7 aylık olmuş zaten kısırlaştırmak için uygun. Mutlaka kısırlaştırmayı yapın. Kızgınlık döneminde çok yıpranıyorlar. Sizi de yıpratıyorlar :)

Aebrup

7 aylık dişi kısırlaştırıcam zaten ama merak etmiştim

Aebrup

Zaten suan oyle mi anlamak istediğim için sormuştum cunku veteriner uzakta da

betulaltundal

Kızgınlıkta ve bir aralık bulsa uçup gidebilir kapı pencerelere dikkat etmelisiniz kaçıp gitmemesi için. Henüz sevdirirken popo kaldırmaya başlamamış olabilir ancak bu belirtiler de anlamak için yeterli. Kolaylıklar diliyorum