Kedim 2 Aylık Bir Scottish Ve Bugün İshal Gözlemledik.sabah İyi Gibiydi.yardımcı Olursanız Sevinirim

bktavsar

2 kere tuvaletinde ishal gözlemledik. Yediği mamadan olabilir mi? Birşey daha var; tuvaletini yaptıktan sonra pamuğu ıslatıp poposunu siliyoruz. Bu uygulama doğru mu ?

3 CEVAP

Poposunu niye siliyorsunuz bu islemi kendi yapsin ogrensin yoksa poposunu temizlemeyedebilir.
Mama degisikligi mi yaptiniz?
Normalde mamayi kullanirken ishal oldu mu hic?
Istahsizlik var mi?
Normalde hareketliydi simdi uyku hali mi var?

miasugok

Yavru kediler çok sık ishal oluyor kan vs yoksa çok problem etmeyin bence. Ben de romeo küçükken poposunu siliyordum çünkü her yerini batırıyordu. Hatta denk gelirsem kaka yaptığına yine siliyorum çünkü kakasını yalayarak temizlemesini istemiyorum.

hazirannnnn

Popo silme işini bende üzüme yaptım hemde her tuvaletinden sonra çünkü annesinden küçük ayrılmış bi kedi olduğu için yalanması gerektigini bilmiyordu ama artık öğrendi ve bende silmeyi bıraktım. Yani yaptığınızda yanlış birsey yok anne kedilerde tuvaletini yaptiktan sonra yavrularını yaliyorlar zaten. İshal icin yanlış hatırlamıyorsam iki gün kadar önce açılmış bir başlık vardı orayi okuyabilirsiniz, sevgiler