Sibirya Kurdu İçin Mama Önerisi...

Pence

Köpeğimiz Oje (Sibirya) diğer köpeğimiz Ada (Golden) nın mamasını çok beğenmiyor. Zorla yiyor.. Onun için önereceğiniz bir mama var mı?

4 CEVAP

ergun73

mama olarak kuru mama olarak bono cibo (*********.com) alabilirsin, içerik olarak türkiye şartlarında alabileceğin en iyisi bence, acana orijen de iyi fakat çok gereksiz pahalılar Kanada menşeli oldukları için (aynı mama başka kıtata 3/1 fiyatına ve daha az koruyucu içerikli), ve Barf ı kesinlikle öneririm. bir kaç gün veya hafta sürebilir alışmaları ama , eğer zaman ve emek istiyor biraz. ama sonuçları mükemmel. özellikle sibirya kurdu için tavsiye ederim. ( barf pahallı diyenler içinde alacağınız kuru mama maliyetine barf hazırlayabilirsiniz hatta daha az maliyetle fakat buzlukta yeriniz, emek ve zaman harcamanız gerek )) !!

Proplan suanda kullanıyorum sıra sıra marka degıstırıyorum ondan once ecodog orijen ve acana kullandım ama en begendıklerı benım kopeklerımın ecodog oldu cok sevıyorlar ama sık mama degıstırmek en ıyısı yada barf yapmak

Pence

tam olarak açıklayıcı yazamamışım sanırım. Oje için yani Sibirya için mama önerisi istiyorum...

eren

Bir arkadaşım sibirya kurdu köpeği için acana mama kullanıyor