Kedilere Tuz Zararlımıdır

Htctm

Merak ettim kedilere tuz zararlımıdır benim kedim bazen cips yerken veriyorum ona o da yiyor da zararı varmıdır :)

7 CEVAP

miasugok

Lütfen vermeyin :( ben romeoya iki aydır ne istese az az verdim. Şuan üç aylık kedim 2 kilo 700 gram ve yaş mama yemesi bile yasak. Kuru mamayı da ölçerek veriyorum. Kafama göre ödül maması veremiyorum. Yani bizim yediğimiz şeyler aşırı kalorili onlar için. Şöyle düşünün bir parça cipsin on kalori olduğunu düşünün iki parça yese yirmi kalori. On tane gimcat ödül ediyor yirmi kalori. Kalori fazlalığını ordan hesap edin artık:(

martha

tabii ki de var. cips dediğiniz şey hem yağlı hem baharatlı vermeyin

Marthaya katiliyorum vermeyin ve cips asla vermeyin kediler meraklidir siz yemek yerken oda yemek isteyecektir ama cani vmcektigi icin degil merakli oldugu icin:)

KedimVar

Tabi ki zararlı. Vermeyin lütfen.

yasement

Vermemek lazim bi kere acaba yer mi diye bi parca verdim bayilarak yedi cok seviyorlar.d ama siz vermeyin ya da nadiren tadimlik verin cok tuzlu cunku.

Htctm

Yok öyle sürekli vermedim yahu bi iki kere yer mi diye vermişimdir birde merakımdan sordum ama simdi bir kerede vermem zararlıymıs tesekurler :)

mia1598

tuzlu , yaglı . baharatlı ve şekerli yiyecekler baya zararlı kedilere vermemelisiniz