Banyo Vs.

senpaitej

Dün sokaktan kedi getirdim eve biraz kirliydi eve getirdiğimde ıslak bezle her yerini silebildiğim kadar sildim. Ilık suyun altında şampuan vs kullanmadan sadece su ile biraz ıslatsam olur mu? Ya da kendi haline bırakıp sadece aşılarını yaptırsam ev ortamında kendini temizler mi?

6 CEVAP

Bence yikamayin yavru diyorsunuz hasta olabilir nemli bezle silip iyice kurulayin kendini temizler ama patilerinin aralari pisse oralari iyice yikayin disaridan mikrop kapmasin

ilknrdaisy

Kedimi bulduğumda gerçekten çok kötü kokuyordu pisti veteriner sakın yokamayin hasta olur dedi. Dediğiniz gibi ıslak bezle sildim 2 güne kadar kendini temizledi pırıl pırıl oldu. Bence yıkamayın:(

Canandisli

Yikamayin lutfen sicak da tutsaniz sogukta da kalsaniz hasta olma ihtimali yuksek yavru kedi yikamak riskli bir durum ustunde yalamamasi gereken bir sey yok ise vesuyunu eksik etmezseniz kendisini temizler o

kedilikizzz

Aynen öyle hava soğuk olduğu için üşütebilir. Bence de yıkamayın. Temizler kendini dediğiniz gibi.

Zehramira

Ben sokaktan aldığım kedimi yıkadım kirli ve kokuyor diye birde banyoda ufo açtım banyoyu baya sıcak hale gelene kadar ısıttım sonra ılık bir suyla yıkayıp güzelce kurulayıp kurutma makinesiyle kuruttuğum halde üşüttü sürekli hapşırıyordu birazda dışkısında sıvılık vardı bu halde bile üşüttü bence yıkama ama yinede kendiniz bilirsiniz

SelinTuksal

Kısa süreliğine hızlıca yıkayıp çok iyi kurularsanız en fazla biraz hapşırır biraz da dışkısı cıvıklaşır.