Mama?

Miril

********** da hangi marka kedi mamasını önerirsiniz ev kedileri için ?

3 CEVAP

**********da 3 mama kiyaslamasi yapinca en iyisi bonacibo ama butceniz varsa daha iyi mamaya yonelmenizi tavsiye ederim her kediye bu mamalar iyi gelmiyor sikinti yasamayin sonra.

efruzg

Bonacibo yu önermiyorum memnun kalmadım.

*********dakiler içinden kıyaslarsak eğer gerçekten bonacibo'nun içeriği daha iyi fakat onun fiyatlarındaki farklı mamalara da bakmanızı tavsiye ederim