Haftada İki Kez Yaş Mama Verıyorum Ve Hergün Yoğurt Beslemesıne Zarar Olurmu?

busrasari

8 aylık kedim dişi kısırlaştırılmamış

8 CEVAP

batuhantopcu

Ne kadar sıvı gıdalar tüketebiliyorsa o kadar iyidir. Hiçbir zararı olmaz endişe etmeyin.

Ben hazir yas mama vermiyorum size tavsiyem sizde vermeyin evde hazirlayin.yogurt ise sikinti degil midesini rahatlatir miktari abartmamak gerekir en fazla 1 yemek kasigi verin.

busrasari

teşekkür ederim :)

mia1598

yoğurt zaratli degil diye biliyordum bende fakat veterinerimiz önermedigi için vermiyoruz artik. tavuk göģsünü haşlayıp arada verebilirsiniz çok seviyorlar zararı da yok bizim kedimiz yemiyor fakat arada bir sebze haslayabilirsiniz az haslayip denetin severse arada yaparsınız

izzy

Hergun degil de gun aşırı verseniz daha iyi olur sanki bir de market yogurdu degil de evde mayalanmis ise çok iyi olur benim oglum market yoğurdu yemiyor

Soguk yogurt vermeyin oda sicakliginda verin

busrasari

yoğurdu çok sevıyor dün yine verdim kustu , acaba soğuk verdim diyemi üşüttü

busrasari

mecbur evde mayalıcam artık napalım teşekkür ederim :)