Kedimi Kime Birakabilirim

Htctm

Arkadaslar benim istanbula gitme durumum var saglık icin ama kedimi kime bırakıcam bilmiyorum acaba istanbulda kedime bir kac gunluk bakabilecek biri varmi :(

7 CEVAP

Canandisli

Bence kedinizin yerini degistirmeyin. Kediniz yavru degil ise ve cok uzun bir sure icin gitmiyorsaniz, gunde komsularinizdan birinin 1 2 saat oyun oynamak ve mama&su degisimini yapmasi icin gelnesi yeter diye dusunuyorum. Kediniz yalniz kalirsa hassaslasir diye dusunuyorsaniz kedi oteline yani bilmedigi bir yere gitmesi onu daha cok hassaslastirir. Kediniz yavru ise kedileri seven ve daha cok zamanini verebilecek bir arkadasinizla anlasin derim ben zaten tum gun olmasa da biraz yalniz kalmasi kucuk kedilerde olgunlastirici bir sey sonucta dogada bosuna birakmiyor anneleri bir sure sonra onlari, tek yasiyorlar

Canandisli

tabii içinizin rahat etmesi ve risklerin kalkması için bu daha uygun

Minnak53

Öncelikle size çok geçmiş olsun Hiç arkadaş eş dost kolu komşu yok mu ??
Otele sakın sakın bırakmayın burda kaç kişi pişman oldu paylaşımları vardır hatta bir tane yine burdan adını hatırlamıyorum arkadaşın kedisi vefat etti artık orda ne yapıyorlarsa

Rmznkync

Bazı veterinerler bakıcılık yapabiliyor bi bakın çevrenize

Htctm

Kedi otelleri varmış sizce uygunmudur bırakabilir miyim oraya bilen biri varsa lütfen yardımcı olsun sıkıntıya girdim bi yandan saglık bi yandan kedim... :/

Htctm

1 yaşında ama yalnız bırakamam geceleri uyanıyor kapılar kapalı olduğu zaman oraya gidip miyavlıyor yanına birini arıyor hemde öyle gelipte kedime bakacak kimsemde yok benimle gelmesini istiyorum istanbulda otele bırakıcam en azindan bi durum oldumu hemen gidip alabilirim ama evde tek bırakamam cok hareketli üzerine bir şey falan düşürür yorganın arasında kalır tehlikeli yani

Htctm

Minnak53 teşekkür ederim. Fazla çevrem yok olanlarda bakamaz zaten. Bi vet. Var ama bakar mı bilmiyorum akşamları yanlız kalması rahatsız ediyor beni... Bakıcaz artık bişiler :)