Mama Takviyesi

martha

kedilerin alması gereken besin maddelerini içeren sebzeleri yazar mısınız?

7 CEVAP

yasement

Ustte yazilanlara ek bezelye de verebilirsiniz. Havuc ozellikle cok faydali a vitaminini hazir mamalara da bolca ilave ediyorlar. Mama harici kedi cimi de cok faydali minareller ve enzimler iceriyor.

Kabak havuc patates brokoli bunlara bayilirlar brokoliyi deneyecegim insaAllah mama tariflerinde bunlar var genelde

Yesil fasulye ve pirasada varmis ama ben onlari denemedim ben kabak havuc patates yediriyorum

martha

havuç sevmedi denedim ama

yasement

Hic biseyi sevmiyo bizimki.d ama yogurt veya havuc gibi pure olabilen seyleri patisine suruyorum az bisey yemek zorunda kaliyor.d

Havuc kabak tavuk karisimi yapip vermeyi deneyin benimki sebzeleri pek sevmez koklayinca kacar ama az suyla kabak havuc pisirince haslanmis tavugu didip koyuyoruz yiyor:)

Bizimki de mama dışında hiç sebze yemiyor