10 Alık Erkek Kedim Sürekli Su Kabını Patisi İle Deviriyor. Ne Öneririsiniz?

10 alık erkek kedim sürekli su kabını patisi ile deviriyor. ne öneririsiniz?

5 CEVAP

perasu

Daha ağır bir kap. Porselen, kalın cam ya da çelik olabilir su kabı. Çelik daha sağlıklı bakteri oluşturmayan bir madde hem. Öneririm.

Heiter

Şu fırında sütlaç için kullanılan küçük toprak kaplardan evde vardı bizde. Su ve mama kabı olarak onu kullanıyoruz. Toprak olması ve nispeten ağır olması açısından daha iyi geldi bize. Temizliğini bir miktar kaynar su ile yapıyoruz. (Yalnızca iç kısmını ama)

Ben yuksekligi az olan cam kaseyle veriyorum devrilmiyor sizde oyle yapabilirsiniz

Minnak53

Bizde yaşadık bu saplantılı süreci oyun oynuyor ilk zamanlar hayır diye ellerimi vurdum bir kaç gün daha yeltendi bende ısrarla hayır dedim bu aralar yapmıyor ya unuttu yada yapılmaması gerektiğini öğrendi ❤️

Minnak53

Ben plastik mama kapları var hani onun içine normal çorba kasesi koyup içine su koydum bu arada.. paspasın altınada kaydırmaz koydum:)