Benim İcin Önemli Bir Soru

akitalove

Dogrulari konusalim Diyelim ki köpek sahiplendiniz size cins bir köpek oldugu soylendi ama köpeginiz melez çikti yinede sokağa atarmiydiniz veya başka bisey ne yapardiniz cevaplarinizi cok merak ediyorum

10 CEVAP

suzandilan

Sahiplenen kişiye bağlı biraz da eğer onu sadece cins olduğu için sahiplenecekse onun can olduğunu unutacaksa ben her seyi beklerim ama bir dost olarak görecekse bi sorun teşkil etmez bence

izzy

Sözleşmeli sahiplendirin ne demek sokağa atmak ya ya bastan sahiplenmeyecek yada sahip çıkacak sokaga atan vicdan yoksunlarina sahiplendirme yapmayın

KedimVar

Tabi ki vermezdim. Siz de vermeyeceğinden emin olduğunuz kişilere sahiplendirin.

perasu

Cins köpek için deli olan insanlardan o kadar nefret ediyorum ki. Bu bir marka deliliği. Telefon markam illa şu olacak, araba markam illa bu olacak diyenler bunu bu sefer de evcil hayvanlara uyguluyorlar. Önce sırf etrafa hava atmak için mi yoksa gerçekten hayvan sevgisi için mi sahipleniyor bu insanlar bu söylenmeli. Sahiplendireceğiniz kişiye güvenmiyorsanız kesinlikle ona sahiplendirmeyi düşünmeyin bile.
Sahiplenen bir hayvan sokağa atmak yasal suçtur ayrıca.

Ben olsam atmam sonucta siz bir can sahipleniyorsunuz nasil birakabilirsiniz?

Anladim zaten oyle birsey yapacaginizi dusunmuyorum:)
Sahiplendirme isi cok zor gercekten kolay gelsin bende kedi sahiplendirdim cok titiz davrandim:)

martha

alan kişi zaten görerek beğenerek almış olmayacak mı ? beğendikten sevdikten sonra melez olmasını problem edeceğini sanmıyorum

akitalove

Kendim yasadigim icin sormuyorum kopek sahiplendirmesi yapicam bi kac zaman sonra o yuzden sordum

akitalove

Kendim yasadigim icin sormuyorum kopek sahiplendirmesi yapicam bi kac zaman sonra o yuzden sordum

akitalove

Evet tamam tesekkur ederim arkadaşlar :)