Amerikan Cocker Yavru Maması

Emrah59

Arkadaşlar şu cocker mamasını kaç gr vermeliyim kullanan varmı arkasına bakıyorum anlamıyorum vet bir tam bardak dolusunu 3 e böl dedi 4 aylık cocker şuan kızım 5 kg 300 gr oldu bi yardımcı olurmusunuz

4 CEVAP

Ozzge

Benim yavrum da 5 aylık şuan Gelişim evresinde olduğu için mama konusunda hiç kisitlamiyorum açıkçası vetimin tavsiyesi üzerine.Yiyebileceği kadar veriyorum gunde 4 öğün .ilave ev yapımı yoğurt yumurta ara ara meyve sebze .sağlıklı olan ne varsa. Ve masallahi var .zaten cockerlar çok enerjik hayvanlar ki benimki öyle bütün gün yakıyor yediklerini:) tavsiyem siz de o tablolara çok takılı kalmayın .ha önümüzdeki ay sonu kisirlastiracagim tabiki ozaman ölçü önemli .mutlu kalın

ilknrdaisy

8/6 yazan yere kadar demiş aşağı yukarı

ilknrdaisy

1 cup yazan yerin 2 çizgi aşağısına kadar olan yer

ilknrdaisy

Ama az gibi sanki yukarıda ki arkadaşın dediği gibi doymazsa cok olmamak kaydiyla takviye yaparsınız. Veteriner kedim içinde aynı şeyi demişti.